Blog • erotikus hírek és cikkek Megtekintve 12841 alkalommal
Fétisek - Undorító szexuális vágyak
Olyan fétiseket, vagyis kóros vonzalmakat mutatunk be, amelyek az egészséges szexualitással rendelkező emberek körében minimum meghökkenést, de inkább undorral vegyes megvetést váltanak ki.
Cremastistofilia
Azokra az emberekre lehet ráhúzni ezt a fétist, akik abban lelik örömüket, ha megvan rá az esély, hogy kirabolják őket. Nem arról van szó, hogy a hálószoba magányában valaki a partnerével eljátssza, hogy ő kiszolgáltatott és elveszett, és a másik fél erőszakosan elveszi tőle, amit akar.
Ennél komolyabb a helyzet, ugyanis a cremastitofilok csak az éles helyzetekre gerjednek.
Technoszexualitás
A technoszexuálisokra stimulálólag hatnak a robotok, és az elektronikus dolgok. Tulajdonképpen a vonzalom tárgya lehet bármilyen, az emberre emlékeztető, vagy attól a legteljesebb mértékben különböző robot.
A gyakorlói általában beöltöznek, vagy partnerüket öltöztetik be transformers, terminátor, vagy robotzsaru stílusban, kinek-kinek ízlése szerint.
HIV
Van egy különleges vonzalom, mely tulajdonképpen egy öngyilkos küldetés. Az ezt gyakorló embereket a hív fertőzöttekkel való együttlét izgatja fel, valamint annak a tudata, hogy ők is fertőződnek a halálos kórral.
Jellemzően homo-, és biszexuálisok a gyakorlói, de szép számmal találhatunk köztük hetero beállítottságú embereket is.
Taposás
Akik ezt a fétist gyakorolják, abban lelik örömüket, ha taposhatnak, vagy nézhetik, ahogy mások teszik azt. Sajnos sok esetben a tiprás tárgya élőlény, jellemzően rovarok, férgek, kisebb emlősök, rágcsálók. Szerencsére a legtöbb országban ma már büntetik az állatkínzást, még akkor is, ha az csak rovarokkal történik.
Egy kevésbé kegyetlen variációjában nem kell a művelethez élő dolog, megteszi egy játékautó, étel, vagy bármi, ami a háztartásban fellelhető, és taposható méretű. Magát a gyönyört az az érzés váltja ki, hogy az alanyok beleképzelik magukat a szerencsétlenül járt tárgyak vagy állatok helyzetébe, vagyis hogy őket lapítják ki.
A legtöbb esetben a taposás műveletét a nő végzi- természetesen tűsarkú cipőben-, és felhasználhatja hozzá a férfi minden egyes testrészét is, a különböző, külső dolgok mellett.
Nasofilia
Szexuális izgalmat nem csak egy kecses női test látványa, vagy egy izmos kockahas válthat ki. Egyeseket olyan, mások számára teljesen aszexuális testrészek izgatnak fel, mint a nasofiliások esetében az orr.
Hogy a méret is számít-e vagy csak a forma, arról nincs adat, de maga a szaglószerv mindenképpen izgalmat vált ki a fétis gyakorlói körében.
"Gyomrozás"
Egyes körökben nem elégszenek meg azzal az egyszerű "örömszerzési" móddal, ha fájdalmat okoznak a másiknak, vagy maguknak. Ilyenek azok az emberek is, akiket szexuálisan felizgat, ha valaki teljes erőből gyomorszájon vágja őket.
Ebben az esetben mind a fájdalom, mind az erőfitogtatás, mind pedig az áldozat szerepköre hozzájárul a gyönyör megtapasztalásához.
Ginonudománia
A fétist gyakorlók élvezik, ha leszaggatják másokról a ruhát, vagy éppen róluk tépkedik a textilt. Valószínűleg mindenki keveredett már olyan helyzetbe, amikor a vágyak olyannyira követelőzők voltak, hogy egyszerűen nem jutott idő a vetkőzésre, és reccsent az anyag, szálltak a gombok.
Ez nem baj, ám ha valakit rendszeresen csak az ilyen "vetkőztetés" izgat fel, annak rengetek cérnára, vagy állandóan új ruhatárra van szüksége.
Latronudia
A legtöbbünk zavarban van, ha le kell vetkőznie az orvos előtt. Nem arról van szó, amikor a sztetoszkóppal megvizsgálja a szívünket, hanem amikor anyaszült meztelenül állunk a doki előtt. Egyes embereknek azonban ez nem, hogy nem kellemetlen, hanem egyenesen örömöt jelent.
Szexuális izgalom keríti őket hatalmába annak tudatától, hogy orvosuk a testüket szemléli, így jutnak hozzá a vágyott gyönyörhöz.
A férfiprostitúció, mint feltörekvő szolgáltatás
Megtekintve 7752 alkalommal
A prostitúciót a legősibb foglalkozásként emlegetik. Ha definiálni kéne, sokan azt mondanánk, hogy a prostituált olyan nő, aki pénzért cserébe szexuális szolgáltatást nyújt. De mi a helyzet a férfiakkal?
Miért maszturbálunk?
Megtekintve 8430 alkalommal
A maszturbáció a nemi szervek saját kezű izgatása az orgazmus eléréséig - de vajon a természetes viselkedés része-e?
Tíz ok, amiért egy férfinek érdemes szexelni
Megtekintve 7695 alkalommal
Finoman szólva is elhanyagolható azon férfiak száma, akik kizárólag testi és lelki épségük megóvása érdekében kezdeményeznek szexuális viszonyt partnerükkel. Szerencsés esetben a nyilvánvaló ingerek bőven elég inspirációt jelentenek számukra.
Figyelj az erotikus álmaidra! Mert ezt jelentik...
Megtekintve 6738 alkalommal
Szinte mindenkinek voltak már erotikus álmai, amely után azon tűnődött, vajon jelentett-e valamit?! Sokszor a szextartalmú álmainkon keresztül tudatalattink üzen, ezért jó, ha ismered a magyarázatokat!